Marcomen Park Kurumsal

Kurumsal

Marcomen Park Malatya 2017 yılında havalimanı yolu 1. Km. de bünyesine kattığı yeni yaşam alanlarıyla faaliyete başladı.

Alışveriş, lezzet, eğlence hepsi aynı anda Marcomen Park’ta…

Bir çift mutluluk için...

Fammark “Ailenin Ayakkabı Marketi” sloganı eksenine konumlandırılmış “Perakende Ayakkabı Zinciri Markası’dır. Türk halkının büyük şehirlerde yaşayan çoğunluğunu oluşturan C1 ve C2 segmentini hedefleyerek sürdürülebilir büyüme yakalamak ve bu stratejide ürün karmasına sahip kitlesel bir markadır. Halen pazarın en büyük oyuncusu konumunda olan zincirin mevcut hedef kitlesine alternatif bir soluk olarak göz kırpmaktadır.

Marcomen Park restoranında ailenizle tadı damağınızda kalacak bir et keyfi yaşarken, VIP salonlarda, misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Geleneksel Türk mutfağı yapısına sahip olan Marcomen Park restoranları 21. yüzyıl esintileri taşıyan mimari detaylarla daha çağdaş bir görünüme kavuşuyor.
Ahşap renginin ön plana çıktığı tasarımlarda, klasik formlar modernize edilerek metal malzemeye uygulanmış hali konuklara bir saray atmosferi yaşatıyor. Hafta sonu huzuru aradığınızda, deneyimli kadromuzla tüm aileniz ve dostlarınızın hizmetinizde.

Park Home Textile mağazasında banyo tekstili ve ekipmanlarından yemek masası tekstiline, birbirinden zevkli nevresimlerden, evinizi masal diyarına dönüştürecek aksesuarlara kadar binlerce çeşidi bir arada bulabilirsiniz.
Huzur dolu evlerin ortak özelliği uyum içinde bir araya getirilmiş parçaların harmonisidir.
Marcomen Park’ta geçen zamanı daha da keyifli hale getiren bir mola!
Alışveriş, eğlence ve doğa ile iç içe geçen kaliteli zamanınıza eşlik edecek bir durak Mola Kafe. Birbirinden lezzetli hamur işleri, tatlılar, sıcak ve soğuk içecekler sohbetinizin tadını ikiye katlayan detaylar

Her şey onların gülümsemesi için...

Siz ailenizle alışverişinizi yaparken ailenizin minik fertleri de MarcoKid Playhouse’da onlar için hazırlanan güvenli oyun alanlarında dostluklar kuracak, çılgınca eğlenecek ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar. Kısacası tüm ailenizle birlikte hem alışveriş yapabileceğiniz hem de keyifli vakit geçirebileceğiniz, 300 araçlık otoparkı ile yemekli iş toplantılarınızı düzenleyebileceğiniz mutlu günlerinizi paylaşabileceğiniz güler yüzlü hizmetiyle Marcomen Park Malatya alışveriş ve sosyal hayatı bir arada sunuyor.